اینترنتپیشنهاداتتکنولوژی

کدهای بسته همراه اول + بهترین کد بسته ۱ماهه همراه اول

بهترین کد بسته اینترنت همراه اول و ایرانسل کدامند؟

بروزرسانی شده در تاریخ: ۴ تیر ۱۴۰۲

اگر به دنبال کد بهترین بسته اینترنت همراه اول و ایرانسل یک ماهه هستید، این مطلب را دنبال نمایید. ایرانسل و همراه اول به عنوان بزرگترین اپراتورهای همراه در ایران شناخته می‌شوند. اما موضوع این است که آیا کیفیت خدمات دهی این دو اپراتور در خور بزرگترین‌های یک کشور هست یا خیر؟

در ابتدا بهترین بسته‌ها از هر اپراتور را معرفی می‌نماییم و سپس به شرح بسته‌های هریک از اپراتورهای تلفن همراه می‌پردازیم.

کد بهترین بسته اینترنت همراه اول یک ماهه

همراه اول دارای بسته‌های ماهانه متنوعی نیست، لذا بهترین آن به شرح زیر است:

ردیف نام بسته اینترنتی قیمت(تومان) کد خرید
۱ ۷ گیگابایت یک ماهه ۲۸۲۰۰ *۱۰۰*۲۱#
۲ ۱۵ گیگ ۴ ماهه ۶۲۰۰۰ *۱۰۰*۴۳۲#
۳ ۱ گیگابایت ۱ روزه ۶۴۰۰ *۱۰۰*۳۱۱#
۴ نامحدود ۱ بامداد تا ۱۱ صبح ۳۰ روزه ۱۹۹۰۰ *۱۰۰*۳۳۲۳۲#
۵ ویژه مشترکین جدید ۳۰ روزه ۷ گیگ ۱۸۴۰۰ *۱۰۰*۶۱۱۳۴#

بسته اینترنت همراه اول یک ماهه

شاید مقرون به صرفه‌ترین بسته میان مدت اینترنت در اپراتور همراه اول این مورد باشد. در حال حاضر، در بین همه بسته‌های ۱ ماهه بیشترین مقدار، ۷ گیگابایت است. شاید در نظر اول بگویید این که خیلی کمه! اما در این زمان اپراتور این بسته را پیشنهاد می‌دهد و فعلا قصد ارائه‌ی نوع جدید را ندارد.

لیستی از بسته های اینترنت همراه اول که شاید همه‌ی آنها را ندانید!

همراه اول نیز بسته های اینترنتی مختلفی را برای کاربران فراهم کرده است تا بتوانند با توجه به حجم مورد نیاز خود اقدام به خرید کنند. در ادامه می‌توانید تمامی پکیج‌های اینترنت همراه اول را مشاهده نمایید :

۱. لیست بسته‌های یک روزه همراه اول

همراه اول برای کاربران خود بسته‌های ۱ روزه در نظر گرفته است که هزینه خرید بسته‌های اینترنت یک روزه برای مشترکین ثابت همراه اول بر روی صورتحساب محاسبه می‌گردد و برای مشترکین اعتباری همراه اول از شارژ کسر می‌شود. ضمناً برای مشترکین هنگام فعال سازی سرویس از اعتبار مالیات بر ارزش افزوده کاسته می‌شود. در واقع هزینه و قیمت هر یک از بسته های اینترنتی با احتساب مبلغ روز اول بدون احتساب مالیات ۹ درصد می باشد.

خرید بسته اینترنتی همراه اول

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا